کامران لؤلؤ

این روزهای خود را صرف خلق تصاویر تبلیغاتی با تکیه بر آموزه هایی از تکنیک های متفاوت چون عکاسی صنعتی، گرافیک یا ویدیو می کنم. ‌‌
در تمام این سالها، پشتکار و روابط حرفه ای من، این فرصت را برایم فراهم کرده تا بتوانم با مجموعه ای متفاوت از شرکت ها و ارگان‌ها همکاری کنم. از مشاغل محلی کوچک مثل رستوران ها بیوتی سنترها گرفته تا شرکت‌های ‌بزرگ. تجربه همکاری با شرکت‌های بزرگی چون مهسان، کادوس، برنوتی، بوتان، رونیکس، بانک پاسارگاد و… باعث شده تا هر روز نیاز به فراگیری بیشتر را در خودم احساس کنم.
به طور مداوم در حال یادگیری فناوری‌های گرافیکی و سایر موضوعات مرتبط با طراحی هستم تا بتوانم از آنها به عنوان اهرم‌های کاری، درست و به جا استفاده کنم. در همین راستا در حال حاضر طراحی صنعتی و پرینت سه بعدی بیشترین زمان من را به خود اختصاص داده است. چرا که نبود نیروی ماهر در این زمینه را حس کرده ام و سعی در انتشار و پیشبرد پروژه های مبتنی بر این نیاز را دارم.
از سال 95 در شرکت مهسان به عنوان مدیر هنری مجموعه، مشغول به کار هستم. تمام کارها از جمله طراحی بسته بندی محصولات، رنگ‌بندی محصولات، تبلیغات محیطی، تبلیغات ویدیویی، شبکه‌های اجتماعی، طراحی غرفه‌های نمایشگاهی، طراحی محصول و کلیه کارهای هنری را زیر نظر دارم. بی شک مسئولیت پرترافیک و سنگین، ولی بسیار لذت بخش و پر از تجربه های جدید است.
همواره به این مهم واقف هستم که روابطم با مشتریان قدیمی و دوست داشتنی را حفظ کنم و مانند گذشته آن ها را در پیشبرد فعالیت هایشان یاری رسانم. قطعا باعث افتخار من است که علاوه بر همکاری با دوستان و یاران قدیمی، دانسته هایم را با مشتریان و کارفرمایان جدید نیز به اشتراک بگذارم، چرا که معتقدم، چیزی که نیاز امروز است بایستی در زمان مناسب خودش خلق شود. برای مشق کردن درس ها و تکنیک های قدیمی دیگر زمانی نیست!